• Aktuálne informácie

V prípade záujmu o štúdium na našej škole v šk.r. 2022/2023 si prosím vypíšte elektronickú prihlášku na našej webovej stránke.

Následne sa 1.6.2022  v čase od 13:00 hod. do 17:00 hod. dostavte na   prijímacie skúšky  v  našej ZUŠ-ke  na Jilemnického ulici  č.2

Prijímacie skúšky na Cirkevnej škole budú 2.6.2022 od 13:00hod.do 17:00 hod.

Tešíme sa na Vás!

• Voľné pracovné miesto

• Pozvánka

• Vianočný akordeónový online koncert

• Informácie k otváraniu škôl

Ministerstvo školstva za účelom udržať bezpečné prostredie v školách a školských zariadeniach zostavilo manuál ŠKOLSKÝ SEMAFOR v školskom roku 2021/2022, ktorý stanovuje základné prevádzkové podmienky škôl a školských zariadení, vrátane špecifík dodržiavania protiepidemických opatrení a odporúčaní počas pandémie ochorenia COVID-19. Manuál  - školský semafor

Pri zápise dňa 2.9.2021 v čase od 9:00 hod. je povolený vstup do školy  len jednému zákonnému zástupcovi , ktorý sprevádza žiaka na zápis. Vstup bude umožnený len s vypísaným Vyhlásením o bezpríznakovosti žiaka aj zákonného zástupcu.

• Zápis novoprijatých žiakov na Cirkevnej škole

Dňa 2.9.2021 v čase od 13:00 do 16:30  bude zápis žiakov na hodinu hudobnej náuky  vo vestibule školy v jazykovej triede u p.uč. A.Trubenovej. Vstup do školy je povolený len jednej sprevádzajúcej osobe žiaka, ktorá musí mať  vypísané Vyhlásenie o bezpríznakovosti.

Hodiny individuálneho vyučovania ( zvolený hud. nástroj )  budú dohodnuté s konkrétnym vyučujúcim elektronickou alebo telefonickou formou.

• Dokumenty na stiahnutie

DOKUMENTY NA STIAHNUTIE :

Súhlas so spracovaním osobných údajov  - pre novoprijatých žiakov

- Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti  - pre návštevníka školy/ zákonného zástupcu

- Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti  - pre žiaka

- Výnimka z karantény

• Dodatočný zápis

• Rozlúčkový koncert absolventov

• Online akordeónový koncert

ZUŠ Zity Strnadovej Parákovej Vás pozýva na sledovanie online koncertu

žiakov z akordeónovej triedy Mareka Žufku

• Príjimacie skúšky

• Vyhlásenie

Vyhlásenie zákonného zástupcu  o bezinfekčnosti platný od 3.5.2021 si môžete prevziať   TU.

• Základná umelecká škola Zity Strnadovej-Parákovej
    Jilemnického 2, 965 01 Žiar nad Hronom